fbpx
Pokročilá japonská technologie
HappyJapan HCR3

Nejvýkonnější a nejrychlejší vícehlavé vyšívací stroje na světě

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

Šicí stroje GLOBAL

Jedinečný design
Bezkonkurenční kvalita
Sestavy na míru dle Vašich přání
Nejširší nabídka průmyslových
šicích strojů na trhu
Prodej, servis, poradenství

Šicí stroje Toyota

Osvědčená kvalita, jedinečný design, záruka 3 roky.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Vyšívací software

Wilcom+Logo-2Pro kvalitní výšivku nestačí jen kvalitní vyšívací stroj, ale je potřeba mít kvalitní vyšívací software,  pomocí kterého budete schopni výšivku naprogramovat. Proto dodáváme software Wilcom®, který umí návrh kvalitně zpracovat, ale přitom je jednoduchý a intuitivní na ovládání.

PP-August-Editorial-LAustralská společnost Wilcom® byla založena v roce 1979 s vizí automatického vyšívání a kreativního designu. Již odpočátku Wilcom® změnil způsob tvoření výšivek, a tak si jej lidé po celém světě oblíbili pro svoji intuitivnost a kreativitu. Tento vyšívací software podporuje formáty většiny značek vyšívacích strojů. Není proto divu, že se jedná o nejvyhledávanější program pro vyšívací stroje na světě.

A nyní i v češtině!

V současné době nabízíme novou verzi Wilcom® Embroidery Studio e4 v těchto balících:

    • Wilcom® Embroidery Studio e4 Lettering & Editing – Tento balík obsahuje plně automatickouSoftware_product-box-mockup_LetteringEditing_sm-2 tvorbu písma (obsahuje přes 200 vysoce kvalitních vyšívacích fontů, včetně malých 3 mm a ručně psaných typů písma) a vysoce sofistikované nástroje pro editaci hotových výšivek. Můžete tak výšivky kombinovat právě s písmem včetně editace jednotlivých části výšivek.
  • Wilcom® Embroidery Studio e4 Decorating – Tento balík je decorating_boxprofesionální vyšívací a multi-dekorační software. Stal se novým standardem pro většinu vyšívacích firem na světe. Tento software však obsahuje i grafický software CorelDraw®. Současně tak s nákupem vyšívacího softwaru získáte licenci na známý grafický program. Wilcom® Embroidery Studio e4 Decorating budete milovat pro své intuitivní nástroje pro tvorbu výšivek, nástroje pro editaci a správu výšivek, automatické funkce, plně automatické písmo s více než 200 profesionálními vyšívacími fonty, realistické zobrazení a další skvělé vychytávky. Díky kombinaci s grafickým programem CorelDraw® jste schopni převést grafiku na kvalitní výšivku jedním kliknutím.
  • Wilcom® Embroidery Studio e4 Designing – Tento balík je to nej, co programátor výšivek moradapotřebuje. Obsahuje veškeré sofistikované nástroje verze Embroidery Studio Decorating e4 obohacené o další profesionální vytvářecí nástroje. Samozřejmostí je opět grafický program CorelDraw® a funkce pro automatickou tvorbu výšivky z grafických křivek. S tímto softwarem budete navrhovat ty nejpropracovanější vzory. Prakticky vše, co Vás napadne převedete jednoduše do výšivky. Samozřejmostí je import a editace veškerých vektorových a bitmapových souborů jako jsou .CDR, .AI, .EPS, .PDF, .JPG, apod. I tento balík obsahuje plně automatickou tvorbu písma s více jak 200 kvalitně zpracovanými vyšívacími fonty.

Informace o aktualizacích:

Již 15.2.2019 vyjde nová aktualizace vyšívacích softwarů Wilcom® EmbroideryStudio e4 verze 4.2.

Přečtěte si novinky k chystané aktualizaci:

ESe4.2 Brochure CZ LR

Vzhledem k tomu, že jseme oficiálním distributorem vyšívacího softwaru Wilcom®, provádíme na tento program také školení. 

Školení je systematicky uzpůsobeno dle požadavků zákazníka (skupiny)

Jsme neustále v úzkem kontaktu s vývojáři vyšívacího softwaru Wilcom®

Jaké typy školení vyšívacího softwaru provádíme?

  • zaškolení při prodeji vyšívacího softwaru Wilcom® Embroidery Studio verzí Decorating a Designing – zdarma
  • individuální dodatečné školení na software Wilcom®
  • skupinové školení na software Wilcom®
  • online kurzy na software Wilcom®

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.

Kontaktujte nás pro více informací.