fbpx
Pokročilá japonská technologie

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Vyšívací software

Wilcom+Logo-2Pro kvalitní výšivku nestačí jen kvalitní vyšívací stroj, ale je potřeba mít kvalitní vyšívací software,  pomocí kterého budete schopni výšivku naprogramovat. Proto dodáváme software Wilcom®, který umí návrh kvalitně zpracovat, ale přitom je jednoduchý a intuitivní na ovládání.

PP-August-Editorial-LAustralská společnost Wilcom® byla založena v roce 1979 s vizí automatického vyšívání a kreativního designu. Již odpočátku Wilcom® změnil způsob tvoření výšivek, a tak si jej lidé po celém světě oblíbili pro svoji intuitivnost a kreativitu. Tento vyšívací software podporuje formáty většiny značek vyšívacích strojů. Není proto divu, že se jedná o nejvyhledávanější program pro vyšívací stroje na světě.

A nyní i v češtině!

V současné době nabízíme novou verzi Wilcom® Embroidery Studio e4 v těchto balících:

    • Wilcom® Embroidery Studio e4 Lettering & Editing – Tento balík obsahuje plně automatickouSoftware_product-box-mockup_LetteringEditing_sm-2 tvorbu písma (obsahuje přes 200 vysoce kvalitních vyšívacích fontů, včetně malých 3 mm a ručně psaných typů písma) a vysoce sofistikované nástroje pro editaci hotových výšivek. Můžete tak výšivky kombinovat právě s písmem včetně editace jednotlivých části výšivek.
  • Wilcom® Embroidery Studio e4 Decorating – Tento balík je decorating_boxprofesionální vyšívací a multi-dekorační software. Stal se novým standardem pro většinu vyšívacích firem na světe. Tento software však obsahuje i grafický software CorelDraw®. Současně tak s nákupem vyšívacího softwaru získáte licenci na známý grafický program. Wilcom® Embroidery Studio e4 Decorating budete milovat pro své intuitivní nástroje pro tvorbu výšivek, nástroje pro editaci a správu výšivek, automatické funkce, plně automatické písmo s více než 200 profesionálními vyšívacími fonty, realistické zobrazení a další skvělé vychytávky. Díky kombinaci s grafickým programem CorelDraw® jste schopni převést grafiku na kvalitní výšivku jedním kliknutím.
  • Wilcom® Embroidery Studio e4 Designing – Tento balík je to nej, co programátor výšivek moradapotřebuje. Obsahuje veškeré sofistikované nástroje verze Embroidery Studio Decorating e4 obohacené o další profesionální vytvářecí nástroje. Samozřejmostí je opět grafický program CorelDraw® a funkce pro automatickou tvorbu výšivky z grafických křivek. S tímto softwarem budete navrhovat ty nejpropracovanější vzory. Prakticky vše, co Vás napadne převedete jednoduše do výšivky. Samozřejmostí je import a editace veškerých vektorových a bitmapových souborů jako jsou .CDR, .AI, .EPS, .PDF, .JPG, apod. I tento balík obsahuje plně automatickou tvorbu písma s více jak 200 kvalitně zpracovanými vyšívacími fonty.

Informace o aktualizacích:

Již 15.2.2019 vyjde nová aktualizace vyšívacích softwarů Wilcom® EmbroideryStudio e4 verze 4.2.

Přečtěte si novinky k chystané aktualizaci:

ESe4.2 Brochure CZ LR

Vzhledem k tomu, že jseme oficiálním distributorem vyšívacího softwaru Wilcom®, provádíme na tento program také školení. 

Školení je systematicky uzpůsobeno dle požadavků zákazníka (skupiny)

Jsme neustále v úzkem kontaktu s vývojáři vyšívacího softwaru Wilcom®

Jaké typy školení vyšívacího softwaru provádíme?

  • zaškolení při prodeji vyšívacího softwaru Wilcom® Embroidery Studio verzí Decorating a Designing – zdarma
  • individuální dodatečné školení na software Wilcom®
  • skupinové školení na software Wilcom®
  • online kurzy na software Wilcom®

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme.

Připojení ke vzdálené podpoře:

 

Kontaktujte nás pro více informací.