fbpx
Pokročilá japonská technologie

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Servis

Jsme specializovaná firma na textilní stroje s více jak stoletou tradicí. Proto je u nás samozřejmostí záruční a pozáruční servis na veškeré dodávané šicí, vyšívací stroje, textilní pily, žehlicí stroje atd.

Vzhledem k tomu, že jsme tu pro Vás již čtyři generace, nasbírali jsme tak velkou řadu zkušeností, a proto provádíme opravy šicích strojů téměř všech značek. Nespecializujeme se však pouze na domácí šicí stroje, ale i na průmyslové šicí stroje. A to prakticky všech typů tedy i speciální šicí stroje na těžké materiály apod.

Naše největší know-how je v oblasti overlocků. Overlocky jsou velmi specifické textilní stroje, které není tak jednoduché seřídit, jako obyčejný šicí stroj. Vzhledem k tomu, že máme mnohaleté zkušenosti z textilního průmyslu, kde jsme se setkali s nejrůznějšími zapeklitostmi a nástrahami, považujeme me se za odborníky na poli overlocků domácích i průmyslových.

Poskytujeme i bezplatné poradenství v oblasti textilních strojů, návrhy na modernizaci výroby, či softwarová řešení.

V případě, že potřebujete opravit šicí stroj, vyšívací stroj, overlock nebo coverlock, tak nás prosím neváhejte kontaktovat.