fbpx
Pokročilá japonská technologie
HappyJapan HCR3

Nejvýkonnější a nejrychlejší vícehlavé vyšívací stroje na světě

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

Šicí stroje GLOBAL

Jedinečný design
Bezkonkurenční kvalita
Sestavy na míru dle Vašich přání
Nejširší nabídka průmyslových
šicích strojů na trhu
Prodej, servis, poradenství

Šicí stroje Toyota

Osvědčená kvalita, jedinečný design, záruka 3 roky.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Servis

Jsme specializovaná firma na textilní stroje s více jak stoletou tradicí. Proto je u nás samozřejmostí záruční a pozáruční servis na veškeré dodávané šicí, vyšívací stroje, textilní pily, žehlicí stroje atd.

Vzhledem k tomu, že jsme tu pro Vás již čtyři generace, nasbírali jsme tak velkou řadu zkušeností, a proto provádíme opravy šicích strojů téměř všech značek. Nespecializujeme se však pouze na domácí šicí stroje, ale i na průmyslové šicí stroje. A to prakticky všech typů tedy i speciální šicí stroje na těžké materiály apod.

Naše největší know-how je v oblasti overlocků. Overlocky jsou velmi specifické textilní stroje, které není tak jednoduché seřídit, jako obyčejný šicí stroj. Vzhledem k tomu, že máme mnohaleté zkušenosti z textilního průmyslu, kde jsme se setkali s nejrůznějšími zapeklitostmi a nástrahami, považujeme me se za odborníky na poli overlocků domácích i průmyslových.

Poskytujeme i bezplatné poradenství v oblasti textilních strojů, návrhy na modernizaci výroby, či softwarová řešení.

V případě, že potřebujete opravit šicí stroj, vyšívací stroj, overlock nebo coverlock, tak nás prosím neváhejte kontaktovat.