fbpx
Pokročilá japonská technologie

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Laserové stroje

Laserový most ProelS rozvojem textilního průmyslu a samotného vyšívání stoupají i nároky zákazníků na výsledný produkt. Mnohdy již nestačí „obyčejná výšivka“ a stoupá tak i počet aplikací a všemožných kombinací výšivek, potisku, apod.

Proto jsme zahrnuli do našeho portfolia strojů i stroje laserové, které umožní zvýšení produkce aplikovaných výšivek, vyřezávání nášivek a zároveň umožní gravírování do všech možných materiálů.

Zastupujeme společnost PROEL TSI, společnost spadající do koncernu HappyJapan Inc., která se zabývá vývojem a výrobou laserových zařízení pro textilní, automobilový, potravinářský a reklamní průmysl a pro další odvětví.ProelTSI

Proel TSI byla založena v květnu roku 2013 a v červnu dokončila koupi bývalé společnosti Proel s.r.l.
Společnost Proel TSI, založená společnou investicí z Japonska a Spojených států, je připravena usadit novou značku Proel™ jako vůdce ve světě laserové technologie a softwaru pro návrh digitalizace. Společnost Proel TSI je novou společností s odvážnými a moderními myšlenkami, která je připravena sloužit svým zákazníkům v 21. století, v souladu s bohatou historií své mateřské společnosti Tohoku Seiki Industries v Japonsku Yamagata.
Proel TSI se zaměřuje na výrobu cenově dostupných, avšak nejmodernějších technologií, které napomáhají výrobním procesům s absolutní nejvyšší kvalitou a standardy známými modernímu světu.
V souladu s bohatou tradici bývalé společnosti PROEL být průkopníkem nových technologií pro E-Laser1200Mainznačení, gravírování a řezání, Proel TSI si klade za cíl potvrdit značku Proel™ jako světového lídra v laserové technologii pro textilní průmysl i mimo něj. Nová společnost Proel TSI kombinuje pokročilé evropské designy, které jsou odolně postaveny díky vynikající japonské výrobě a jsou dodávány na trh s nejvyššími standardy pro zákaznické služby, známými jako American Comfort.
Spolu s mnoha známými tvářemi bývalé společnosti Proel, je Proel TSI rovněž podporován vynikajícím týmem více než 110 inženýrů a vývojářů z TSI v Japonsku. Technologie Proel TSI bude i nadále zajišťovat laserovou technologii, která bude sloužit různým průmyslovým oblastem a aplikacím, stejně jako rozšiřuje své nabídky na další technologicky pokročilé oblasti, jako jsou polovodiče a telekomunikace.