fbpx
Pokročilá japonská technologie
HappyJapan HCR3

Nejvýkonnější a nejrychlejší vícehlavé vyšívací stroje na světě

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

Šicí stroje GLOBAL

Jedinečný design
Bezkonkurenční kvalita
Sestavy na míru dle Vašich přání
Nejširší nabídka průmyslových
šicích strojů na trhu
Prodej, servis, poradenství

Šicí stroje Toyota

Osvědčená kvalita, jedinečný design, záruka 3 roky.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Laserové stroje

Laserový most ProelS rozvojem textilního průmyslu a samotného vyšívání stoupají i nároky zákazníků na výsledný produkt. Mnohdy již nestačí „obyčejná výšivka“ a stoupá tak i počet aplikací a všemožných kombinací výšivek, potisku, apod.

Proto jsme zahrnuli do našeho portfolia strojů i stroje laserové, které umožní zvýšení produkce aplikovaných výšivek, vyřezávání nášivek a zároveň umožní gravírování do všech možných materiálů.

Zastupujeme společnost PROEL TSI, společnost spadající do koncernu HappyJapan Inc., která se zabývá vývojem a výrobou laserových zařízení pro textilní, automobilový, potravinářský a reklamní průmysl a pro další odvětví.ProelTSI

Proel TSI byla založena v květnu roku 2013 a v červnu dokončila koupi bývalé společnosti Proel s.r.l.
Společnost Proel TSI, založená společnou investicí z Japonska a Spojených států, je připravena usadit novou značku Proel™ jako vůdce ve světě laserové technologie a softwaru pro návrh digitalizace. Společnost Proel TSI je novou společností s odvážnými a moderními myšlenkami, která je připravena sloužit svým zákazníkům v 21. století, v souladu s bohatou historií své mateřské společnosti Tohoku Seiki Industries v Japonsku Yamagata.
Proel TSI se zaměřuje na výrobu cenově dostupných, avšak nejmodernějších technologií, které napomáhají výrobním procesům s absolutní nejvyšší kvalitou a standardy známými modernímu světu.
V souladu s bohatou tradici bývalé společnosti PROEL být průkopníkem nových technologií pro E-Laser1200Mainznačení, gravírování a řezání, Proel TSI si klade za cíl potvrdit značku Proel™ jako světového lídra v laserové technologii pro textilní průmysl i mimo něj. Nová společnost Proel TSI kombinuje pokročilé evropské designy, které jsou odolně postaveny díky vynikající japonské výrobě a jsou dodávány na trh s nejvyššími standardy pro zákaznické služby, známými jako American Comfort.
Spolu s mnoha známými tvářemi bývalé společnosti Proel, je Proel TSI rovněž podporován vynikajícím týmem více než 110 inženýrů a vývojářů z TSI v Japonsku. Technologie Proel TSI bude i nadále zajišťovat laserovou technologii, která bude sloužit různým průmyslovým oblastem a aplikacím, stejně jako rozšiřuje své nabídky na další technologicky pokročilé oblasti, jako jsou polovodiče a telekomunikace.