fbpx
Pokročilá japonská technologie

Nejpoužívanější vyšívací software na světě.

Je precizní

je v češtině

je včetně CorelDRAW

je prostě skvělý!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

E-laser 2.0 – vyšívací stroj s laserem

Proel TSI laserový stroj E-Laser 2.0 spolupracuje s vyšívacím strojem a vytváří velmi přesný a efektivní systém pro řezání látek laserem a gravírování textilních lmateriálů umístěných v rámuE-Laser1200Main vyšívacího stroje.Tento laserový systém (patentované řešení) nevyžaduje elektrické nebo mechanické změny na vyšívacím stroji. E-Laser 2.0 lze namontovat na jakýkoli existující nebo zcela nový vyšívací stroj. Systém automaticky řídí výkon laseru podle pohybu rámu. Laserový řez je velmi přesný, protože zdroj laseru je kolmý na pracovní rovinu s velmi malou laserovou tečkou. S touto malou laserevou tečkou můžete řezat jakýkoliv materiál a dokonce i husté materiály. Laserový systém je schopen pracovat na celé pracovní oblasti vyšívacího rámu. E-Laser 2.0 lze použít pro jakýkoli typ výroby, od malých výšivkových obchodů až po velké řemeslné studio.

Výhodou tohoto systému je to, že jej lze použít i s vícehlavými vyšívacími stroji. Jedná se o jediný laserový systém montovaný přímo na vyšívací stroj, který lze použít na vícehlavý vyšívací stroj a to bez ztráty výkonu.

Toto zařízení bylo implementováno tak, aby byla vzdálenost mezi laserem a jehlou prakticky nula. Tímto způsobem získáte přesný a optimální řez ve všech oblastech čepice. Se zařízenímE Laser Embroidery Machine with Caps Frame E-Laser 2.0 a novým zařízením pro čepice bude vyšívací stroj schopen snadno vyrábět čepice s velmi přesnými aplikacemi.

 E Laser Embroidery Machine Happy  E Laser Embroidery Machine Barudan  E Laser Embroidery Machine ZSK  E Laser Embroidery Machine Tajima