Vyšívací stroje

Společnost Happy Industrial Corporation Ltd. dodává kvalitní produkty po celém světě již od svého založení v roce 1923.

Tato společnost v současnosti vyrábí krom domacích šicích a vyšívacích strojů, průmyslových vyšívacích strojů také stroje pro zpracování potravin, počítačově řízené třídící stroje na mince, výrobní linky pro zpracování a výrobu dalších strojů, a další.HappyJapanLogo

V roce 2014 tato společnost spojila své 3 nejdůležitější části pod jeden název HappyJapan Inc.

Vyšívací stroje japonské značky HAPPY patří mezi Keitaro_Haradanejkvalitnější vyšívací stroje na světě.

 

¨Tyto stroje jsou vyhledávány pro svoji dlouhou životnost, jednoduchou obsluhDSC00498_webu a absolutní bezporuchovost. Vyšívací stroje značky HAPPY jsou schopny vyšívat od delikátních materiálů až po velmi silné materiály jako jsou kůže, pásky ke kimonu nebo autokoberce. Není proto divu, že jsou tyto stroje hojně využívány spDSC00499_webolečnostmi, které vyrábí koberce pro automobilky Porsche, Volkswagen, Audi, apod.

 

Vyšívací stroje HAPPY byly zprvu pouze vícehlavé, protože byly zaměřeny na masovou výrobu. Poustupem času byl však vyvinut jednohlavý vyšívací stroj pro průmyslové účely, průmyslový jednohlavý vyšívací stroj s extra velkou vyšívací plochou, dále průmyslový jednohlavý vyšívací stroj určený pro butiky a doplňkovou výrobu a poslední novinkou je poloprůmyslový vyšívací stroj, který je určen pro začínající v oboru vyšívání.
10.4inch-control-panel-web
V současné době jsou vyšívací stroje značky HAPPY vybaveny dotykovým ovládacím panelem, který využívá pro přenos dat nejmodernější technologie (USB, LAN, WiFi). Samozřejmostí je lokalizace češtiny. V tomto ovládacím panelu naleznete mimo jiné návod pro obsluhu vyšívacího stroje. Ovládací panel neobsahuje žádný operační systém typu Windows či Linux. Jedná se o jednoduchý binární kód, který je vyladěný k dokonalosti. Celý systém tak působí velmi kvalitním dojmem s velmi příjemným uživatelským prostředím (vše je zobrazeno pomocí intuitivních obrázků) a neuvěřitelnou rychlostí odezvy jednotlivých příkazů.

Buďte si tak jisti, že koupí vyšívacího stroje HAPPY si pořizujete produkt s dlouhodobou životností, vybavený nejmodernějšími technologiemi, který bude mít velmi rychlou návratnost.

Kontaktujte nás pro více informací.